UAB "Esnavela" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 44 165 |
| 44 165 |
| -275 |
| -326 |
| -326 |
| 20,39 |
| -0,74 |
| 674 |
| 24 604 |
| 0 |
| 25 278 |
| 0,02 |
| 36,50 |
| - |
| - |
| -0,62 |
| -275 |
| 2025 |
|---|
| 89 361 |
| 89 361 |
| -13 385 |
| -13 385 |
| -13 385 |
| 16,10 |
| -14,98 |
| -12 711 |
| 24 603 |
| 0 |
| 11 892 |
| -0,14 |
| -1,94 |
| - |
| - |
| -14,98 |
| -13 385 |
| 2025 |
|---|
| 89 361 |
| 89 361 |
| -13 385 |
| -13 385 |
| -13 385 |
| 16,10 |
| -14,98 |
| -12 711 |
| 24 603 |
| 0 |
| 11 892 |
| -0,14 |
| -1,94 |
| - |
| - |
| -14,98 |
| -13 385 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
89 361 €102 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
89 361 €102 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-13 385 €-4 767 % *
Grynasis pelnas (€)
-13 385 €-4 006 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-13 385 €-4 006 % *
Bendras pelningumas (%)
16,10 %-21,04 % *
Grynasis pelningumas (%)
-14,98 %-1 924,32 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-12 711 €-1 986 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
24 603 €0 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
11 892 €-53 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,14 -800,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-1,94 -105,32 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-14,98 %-2 316,13 % *
EBIT (€)
-13 385 €-4 767 % *
