UAB "Fabus Group" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 155 868 |
| 51 956 |
| 11 910 |
| 11 129 |
| 3 710 |
| 52,33 |
| 7,14 |
| 58 285 |
| 4 672 |
| 7 992 |
| 54 050 |
| 0,32 |
| 0,08 |
| - |
| - |
| 7,64 |
| 11 910 |
| 2024 |
|---|
| 111 514 |
| 37 171 |
| 1 362 |
| 1 074 |
| 358 |
| 72,43 |
| 0,96 |
| 52 300 |
| 12 109 |
| 4 778 |
| 58 786 |
| 0,42 |
| 0,23 |
| - |
| - |
| 1,66 |
| 1 847 |
| 2025 |
|---|
| 170 863 |
| 56 954 |
| 805 |
| 619 |
| 206 |
| 44,44 |
| 0,36 |
| 52 919 |
| 60 567 |
| 3 757 |
| 108 749 |
| 0,28 |
| 1,14 |
| - |
| - |
| 0,48 |
| 824 |
| 2025 |
|---|
| 170 863 |
| 56 954 |
| 805 |
| 619 |
| 206 |
| 44,44 |
| 0,36 |
| 52 919 |
| 60 567 |
| 3 757 |
| 108 749 |
| 0,28 |
| 1,14 |
| - |
| - |
| 0,48 |
| 824 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
170 863 €53 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
56 954 €53 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
805 €-41 % *
Grynasis pelnas (€)
619 €-42 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
206 €-42 % *
Bendras pelningumas (%)
44,44 %-38,64 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,36 %-62,50 % *
Nuosavas kapitalas (€)
52 919 €1 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
60 567 €400 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 757 €-21 % *
Trumpalaikis turtas (€)
108 749 €85 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,28 -33,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,14 395,65 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,48 %-71,08 % *
EBIT (€)
824 €-55 % *
