UAB "FAVORICA" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 323 623 |
| 20 679 |
| -4 196 |
| -4 199 |
| -268 |
| 60,48 |
| -1,30 |
| 55 103 |
| 121 980 |
| 41 301 |
| 135 541 |
| 0,04 |
| 2,21 |
| - |
| - |
| -1,19 |
| -3 838 |
| 2024 |
|---|
| 337 236 |
| 21 237 |
| -4 281 |
| -4 559 |
| -287 |
| 66,74 |
| -1,35 |
| 50 543 |
| 194 866 |
| 30 464 |
| 212 554 |
| 0,05 |
| 3,86 |
| - |
| - |
| -1,28 |
| -4 301 |
| 2025 |
|---|
| 229 950 |
| 20 679 |
| 17 319 |
| 16 123 |
| 1 450 |
| 77,23 |
| 7,01 |
| 66 667 |
| 172 240 |
| 13 152 |
| 225 481 |
| 0,23 |
| 2,58 |
| - |
| - |
| 7,53 |
| 17 319 |
| 2025 |
|---|
| 229 950 |
| 20 679 |
| 17 319 |
| 16 123 |
| 1 450 |
| 77,23 |
| 7,01 |
| 66 667 |
| 172 240 |
| 13 152 |
| 225 481 |
| 0,23 |
| 2,58 |
| - |
| - |
| 7,53 |
| 17 319 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
229 950 €-32 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
20 679 €-3 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
17 319 €505 % *
Grynasis pelnas (€)
16 123 €454 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 450 €605 % *
Bendras pelningumas (%)
77,23 %15,72 % *
Grynasis pelningumas (%)
7,01 %619,26 % *
Nuosavas kapitalas (€)
66 667 €32 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
172 240 €-12 % *
Ilgalaikis turtas (€)
13 152 €-57 % *
Trumpalaikis turtas (€)
225 481 €6 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,23 360,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,58 -33,16 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
7,53 %688,28 % *
EBIT (€)
17 319 €503 % *
