UAB "Fenstra"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2016-04-15Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 900,00 EURVeiklos sritis
Plastikinių durų ir langų gamyba (22.23.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
19* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 414,07 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
2 327 788 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
35
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
43
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "Fenstra" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 2 034 450 |
| 129 171 |
| 151 429 |
| 128 969 |
| 8 189 |
| 13,37 |
| 6,34 |
| 132 182 |
| 238 714 |
| 85 685 |
| 281 920 |
| 0,02 |
| 1,81 |
| - |
| - |
| 7,78 |
| 158 219 |
| 2024 |
|---|
| 2 082 005 |
| 135 020 |
| 155 514 |
| 133 133 |
| 8 634 |
| 13,86 |
| 6,39 |
| 265 315 |
| 270 345 |
| 57 944 |
| 475 073 |
| 0,10 |
| 1,02 |
| - |
| - |
| 8,00 |
| 166 484 |
| 2025 |
|---|
| 2 327 788 |
| 123 359 |
| 94 438 |
| 79 715 |
| 4 224 |
| 10,70 |
| 3,42 |
| 165 030 |
| 313 945 |
| 42 261 |
| 434 112 |
| 0,05 |
| 1,90 |
| - |
| - |
| 4,48 |
| 104 390 |
| 2025 |
|---|
| 2 327 788 |
| 123 359 |
| 94 438 |
| 79 715 |
| 4 224 |
| 10,70 |
| 3,42 |
| 165 030 |
| 313 945 |
| 42 261 |
| 434 112 |
| 0,05 |
| 1,90 |
| - |
| - |
| 4,48 |
| 104 390 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
2 327 788 €12 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
123 359 €-9 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
94 438 €-39 % *
Grynasis pelnas (€)
79 715 €-40 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 224 €-51 % *
Bendras pelningumas (%)
10,70 %-22,80 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,42 %-46,48 % *
Nuosavas kapitalas (€)
165 030 €-38 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
313 945 €16 % *
Ilgalaikis turtas (€)
42 261 €-27 % *
Trumpalaikis turtas (€)
434 112 €-9 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,05 -50,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,90 86,27 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,48 %-44,00 % *
EBIT (€)
104 390 €-37 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
4
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
BMW 525DPirma registracija: 2019-06-12 | Keleivinis automobilis | 1 995,00 cm³ | Dyzelinas | |
RENAULT MASTERPirma registracija: 2021-06-14 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 2 299,00 cm³ | Dyzelinas | |
JEEP GRAND CHEROKEEPirma registracija: 2018-09-21 | Keleivinis automobilis | 2 987,00 cm³ | Dyzelinas | |
FARO MAGICUSPirma registracija: 2021-06-10 | Priekaba iki 0,75t | - | - |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
1* per paskutinius metusSutarčių vertė
2 563 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2025-08-01 | Kauno lopšelis-darželis "Lakštutė" | 2 563 € | Sutartis-Užsakymas Nr. FEN-AL-25104 |
2024-08-12 | Viešojo saugumo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos | 1 903 € | Žodinės durų keitimo sutarties termino pratęsimas |
2024-06-14 | Viešojo saugumo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos | 1 903 € | Durų keitimas Kauno dalinyje |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Plastikinių durų ir langų gamybaComp. code:
210793950Reg. date:
1997-12-22Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
16Category:
Plastikinių durų ir langų gamybaComp. code:
302592564Reg. date:
2011-02-11Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
16Category:
Plastikinių durų ir langų gamybaComp. code:
126141781Reg. date:
2003-01-27Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
23Category:
Plastikinių durų ir langų gamybaComp. code:
122990844Reg. date:
1995-02-21Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
24Category:
Plastikinių durų ir langų gamybaComp. code:
147829382Reg. date:
1994-06-13Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
28Aprašymas
Apie UAB "Fenstra"
UAB "Fenstra" buvo įkurta 2016-04-15. Pagrindinė įmonės veikla – Plastikinių durų ir langų gamyba (22.23.00 - EVRK 2.1), 22.23.00. Bendrovė valdoma 2 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "Fenstra" pardavimo pajamos buvo 2 327 788 EUR, grynasis pelnas 79 715 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 19. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, S. Stanevičiaus g. 96A-34, LT-07103.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: vykdyti ir plėtoti bet kurią įstatymų nedraudžiamą komercinę, ūkinę, finansinę ar pramoninę veiklą, siekiant gauti pelno; vystyti didmeninę ir mažmeninę prekybą; teikti paslaugas, atlikti darbus ir bendradarbiauti su kitais asmenimis; steigti, dalyvauti, valdyti, finansuoti ir likviduoti kitus juridinius asmenis; kita veikla
Visi duomenys apie UAB "Fenstra" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Fenstra" veikla?
UAB "Fenstra" veikla yra: plastikinių durų ir langų gamyba (22.23.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "Fenstra" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "Fenstra" pajamos buvo 2 327 788 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "Fenstra" įmonės vadovas?
UAB "Fenstra" įmonės vadovas yra Vladimir Rakčejev (Direktorius).
Kokie yra UAB "Fenstra" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 304226277
PVM mokėtojo kodas: LT100010207613
Registracijos adresas: Vilnius, S. Stanevičiaus g. 96A-34, LT-07103
Koks yra UAB "Fenstra" įmonės kodas?
UAB "Fenstra" įmonės kodas yra 304226277.
Ar UAB "Fenstra" yra patikima įmonė?
UAB "Fenstra" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "Fenstra"?
UAB "Fenstra" turi 19 darbuotojų (2026-05-13).
Koks yra UAB "Fenstra" registracijos adresas?
UAB "Fenstra" registracijos adresas yra Vilnius, S. Stanevičiaus g. 96A-34, LT-07103.
Ar UAB "Fenstra" turi skolų?
UAB "Fenstra" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

