UAB "Ferata" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 237 945 |
| 39 658 |
| 3 660 |
| 3 477 |
| 580 |
| 49,96 |
| 1,46 |
| -15 938 |
| 62 901 |
| 22 727 |
| 24 236 |
| -0,02 |
| -3,95 |
| - |
| - |
| 1,54 |
| 3 660 |
| 2023 |
|---|
| 229 766 |
| 43 682 |
| -3 923 |
| -3 923 |
| -746 |
| 45,41 |
| -1,71 |
| -19 861 |
| 63 498 |
| 14 546 |
| 29 091 |
| 0,00 |
| -3,20 |
| - |
| - |
| -1,71 |
| -3 923 |
| 2024 |
|---|
| 222 540 |
| 50 577 |
| 2 916 |
| 2 872 |
| 653 |
| 52,17 |
| 1,29 |
| -16 945 |
| 34 800 |
| 14 546 |
| 42 118 |
| 0,01 |
| -2,05 |
| - |
| - |
| 1,31 |
| 2 916 |
| 2024 |
|---|
| 222 540 |
| 50 577 |
| 2 916 |
| 2 872 |
| 653 |
| 52,17 |
| 1,29 |
| -16 945 |
| 34 800 |
| 14 546 |
| 42 118 |
| 0,01 |
| -2,05 |
| - |
| - |
| 1,31 |
| 2 916 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
222 540 €-3 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
50 577 €16 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 916 €174 % *
Grynasis pelnas (€)
2 872 €173 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
653 €188 % *
Bendras pelningumas (%)
52,17 %14,89 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,29 %175,44 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-16 945 €15 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
34 800 €-45 % *
Ilgalaikis turtas (€)
14 546 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
42 118 €45 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,01 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-2,05 35,94 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,31 %176,61 % *
EBIT (€)
2 916 €174 % *
