UAB "Festus" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 87 347 |
| 23 800 |
| -4 907 |
| -4 907 |
| -1 337 |
| 38,40 |
| -5,62 |
| 309 200 |
| 219 253 |
| 976 |
| 527 338 |
| 6,02 |
| 0,71 |
| - |
| - |
| -6,39 |
| -5 584 |
| 2023 |
|---|
| 129 204 |
| 43 068 |
| 20 523 |
| 19 735 |
| 6 578 |
| 19,67 |
| 15,27 |
| 328 935 |
| 151 933 |
| 489 |
| 480 236 |
| 3,68 |
| 0,46 |
| - |
| - |
| 15,29 |
| 19 761 |
| 2024 |
|---|
| 113 307 |
| 37 769 |
| 11 161 |
| 10 602 |
| 3 534 |
| 13,06 |
| 9,36 |
| 339 537 |
| 119 013 |
| 134 |
| 457 834 |
| 4,01 |
| 0,35 |
| - |
| - |
| 8,65 |
| 9 798 |
| 2024 |
|---|
| 113 307 |
| 37 769 |
| 11 161 |
| 10 602 |
| 3 534 |
| 13,06 |
| 9,36 |
| 339 537 |
| 119 013 |
| 134 |
| 457 834 |
| 4,01 |
| 0,35 |
| - |
| - |
| 8,65 |
| 9 798 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
113 307 €-12 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
37 769 €-12 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
11 161 €-46 % *
Grynasis pelnas (€)
10 602 €-46 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 534 €-46 % *
Bendras pelningumas (%)
13,06 %-33,60 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,36 %-38,70 % *
Nuosavas kapitalas (€)
339 537 €3 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
119 013 €-22 % *
Ilgalaikis turtas (€)
134 €-73 % *
Trumpalaikis turtas (€)
457 834 €-5 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
4,01 8,97 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,35 -23,91 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,65 %-43,43 % *
EBIT (€)
9 798 €-50 % *
