UAB "FONTANERA" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 78 420 |
| 39 210 |
| 1 481 |
| 1 407 |
| 704 |
| 1,93 |
| 1,79 |
| 14 009 |
| 3 850 |
| 0 |
| 17 859 |
| 0,18 |
| 0,27 |
| - |
| - |
| 1,93 |
| 1 511 |
| 2023 |
|---|
| 107 462 |
| 53 731 |
| 13 686 |
| 13 002 |
| 6 501 |
| 17,43 |
| 12,10 |
| 27 010 |
| 9 557 |
| 0 |
| 36 567 |
| 0,25 |
| 0,35 |
| 17,66 |
| 18 982 |
| 17,43 |
| 18 727 |
| 2024 |
|---|
| 98 681 |
| 49 341 |
| 629 |
| 598 |
| 299 |
| 5,93 |
| 0,61 |
| 27 607 |
| 9 430 |
| 0 |
| 37 037 |
| 0,28 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 5,93 |
| 5 850 |
| 2024 |
|---|
| 98 681 |
| 49 341 |
| 629 |
| 598 |
| 299 |
| 5,93 |
| 0,61 |
| 27 607 |
| 9 430 |
| 0 |
| 37 037 |
| 0,28 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 5,93 |
| 5 850 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
98 681 €-8 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
49 341 €-8 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
629 €-95 % *
Grynasis pelnas (€)
598 €-95 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
299 €-95 % *
Bendras pelningumas (%)
5,93 %-65,98 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,61 %-94,96 % *
Nuosavas kapitalas (€)
27 607 €2 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
9 430 €-1 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
37 037 €1 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,28 12,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,34 -2,86 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
5,93 %-65,98 % *
EBIT (€)
5 850 €-69 % *
