UAB "FONTELO" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 1 647 090 |
| 77 183 |
| -177 809 |
| -176 421 |
| -8 267 |
| 23,64 |
| -10,71 |
| -243 735 |
| 941 032 |
| 167 649 |
| 529 648 |
| -0,25 |
| -3,86 |
| - |
| - |
| -10,80 |
| -177 809 |
| 2023 |
|---|
| 3 103 625 |
| 87 058 |
| 2 899 |
| 4 074 |
| 114 |
| 100,00 |
| 0,13 |
| -239 661 |
| 1 270 997 |
| 207 056 |
| 824 280 |
| -0,14 |
| -5,30 |
| - |
| - |
| 0,09 |
| 2 899 |
| 2024 |
|---|
| 4 065 621 |
| 83 655 |
| 169 542 |
| 163 260 |
| 3 359 |
| 100,00 |
| 4,02 |
| -76 399 |
| 1 549 206 |
| 585 345 |
| 884 859 |
| -0,16 |
| -20,28 |
| - |
| - |
| 4,17 |
| 169 542 |
| 2024 |
|---|
| 4 065 621 |
| 83 655 |
| 169 542 |
| 163 260 |
| 3 359 |
| 100,00 |
| 4,02 |
| -76 399 |
| 1 549 206 |
| 585 345 |
| 884 859 |
| -0,16 |
| -20,28 |
| - |
| - |
| 4,17 |
| 169 542 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
4 065 621 €31 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
83 655 €-4 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
169 542 €5 748 % *
Grynasis pelnas (€)
163 260 €3 907 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 359 €2 846 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,02 %2 992,31 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-76 399 €68 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 549 206 €22 % *
Ilgalaikis turtas (€)
585 345 €183 % *
Trumpalaikis turtas (€)
884 859 €7 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,16 -14,29 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-20,28 -282,64 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,17 %4 533,33 % *
EBIT (€)
169 542 €5 748 % *
