UAB "Fourstata" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 10 782 |
| 5 391 |
| -14 346 |
| -14 346 |
| -7 173 |
| 19,99 |
| -133,06 |
| -69 648 |
| 78 947 |
| 1 207 |
| 7 287 |
| -6,65 |
| -1,13 |
| - |
| - |
| -132,91 |
| -14 330 |
| 2023 |
|---|
| 22 390 |
| 11 195 |
| -12 288 |
| -12 288 |
| -6 144 |
| 46,95 |
| -54,88 |
| -81 936 |
| 0 |
| 260 |
| 9 220 |
| -3,72 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| -54,57 |
| -12 219 |
| 2024 |
|---|
| 10 532 |
| 5 266 |
| -14 441 |
| -14 441 |
| -7 221 |
| 69,44 |
| -137,12 |
| -96 377 |
| 0 |
| 714 |
| 4 317 |
| -9,27 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| -137,12 |
| -14 441 |
| 2024 |
|---|
| 10 532 |
| 5 266 |
| -14 441 |
| -14 441 |
| -7 221 |
| 69,44 |
| -137,12 |
| -96 377 |
| 0 |
| 714 |
| 4 317 |
| -9,27 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| -137,12 |
| -14 441 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
10 532 €-53 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
5 266 €-53 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-14 441 €-18 % *
Grynasis pelnas (€)
-14 441 €-18 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-7 221 €-18 % *
Bendras pelningumas (%)
69,44 %47,90 % *
Grynasis pelningumas (%)
-137,12 %-149,85 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-96 377 €-18 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
0 €- *
Ilgalaikis turtas (€)
714 €175 % *
Trumpalaikis turtas (€)
4 317 €-53 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-9,27 -149,19 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,00 - *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-137,12 %-151,27 % *
EBIT (€)
-14 441 €-18 % *
