UAB Frs catering Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 2 214 |
| 1 107 |
| 313 |
| 291 |
| 146 |
| 33,97 |
| 13,14 |
| 1 291 |
| 503 |
| 0 |
| 1 794 |
| 0,58 |
| 0,39 |
| - |
| - |
| 14,14 |
| 313 |
| 2025 |
|---|
| 8 569 |
| 4 285 |
| -618 |
| -636 |
| -318 |
| 58,84 |
| -7,42 |
| 670 |
| 2 411 |
| 0 |
| 3 081 |
| 0,20 |
| 3,60 |
| - |
| - |
| -7,21 |
| -618 |
| 2025 |
|---|
| 8 569 |
| 4 285 |
| -618 |
| -636 |
| -318 |
| 58,84 |
| -7,42 |
| 670 |
| 2 411 |
| 0 |
| 3 081 |
| 0,20 |
| 3,60 |
| - |
| - |
| -7,21 |
| -618 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
8 569 €287 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
4 285 €287 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-618 €-297 % *
Grynasis pelnas (€)
-636 €-319 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-318 €-318 % *
Bendras pelningumas (%)
58,84 %73,21 % *
Grynasis pelningumas (%)
-7,42 %-156,47 % *
Nuosavas kapitalas (€)
670 €-48 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
2 411 €379 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
3 081 €72 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,20 -65,52 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
3,60 823,08 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-7,21 %-150,99 % *
EBIT (€)
-618 €-297 % *
