UAB "Gabela" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 70 783 |
| 23 594 |
| 663 |
| 663 |
| 221 |
| 41,92 |
| 0,94 |
| 1 075 |
| 37 156 |
| 1 |
| 38 230 |
| 0,29 |
| 34,56 |
| - |
| - |
| 0,94 |
| 663 |
| 2024 |
|---|
| 70 424 |
| 23 475 |
| -5 545 |
| -5 545 |
| -1 848 |
| 38,09 |
| -7,87 |
| -4 470 |
| 46 319 |
| 736 |
| 41 113 |
| 0,20 |
| -10,36 |
| - |
| - |
| -7,87 |
| -5 545 |
| 2025 |
|---|
| 71 433 |
| 23 811 |
| 239 |
| 239 |
| 80 |
| 45,98 |
| 0,33 |
| -4 232 |
| 43 340 |
| 938 |
| 38 170 |
| 0,20 |
| -10,24 |
| - |
| - |
| 0,33 |
| 239 |
| 2025 |
|---|
| 71 433 |
| 23 811 |
| 239 |
| 239 |
| 80 |
| 45,98 |
| 0,33 |
| -4 232 |
| 43 340 |
| 938 |
| 38 170 |
| 0,20 |
| -10,24 |
| - |
| - |
| 0,33 |
| 239 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
71 433 €1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
23 811 €1 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
239 €104 % *
Grynasis pelnas (€)
239 €104 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
80 €104 % *
Bendras pelningumas (%)
45,98 %20,71 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,33 %104,19 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-4 232 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
43 340 €-6 % *
Ilgalaikis turtas (€)
938 €27 % *
Trumpalaikis turtas (€)
38 170 €-7 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,20 0,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-10,24 1,16 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,33 %104,19 % *
EBIT (€)
239 €104 % *
