UAB "Garderia" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 273 |
| 273 |
| -1 037 |
| -1 037 |
| -1 037 |
| 38,10 |
| -379,85 |
| 1 463 |
| 1 374 |
| 0 |
| 2 837 |
| 5,36 |
| 0,94 |
| - |
| - |
| -379,85 |
| -1 037 |
| 2023 |
|---|
| 2 827 |
| 2 827 |
| -369 |
| -369 |
| -369 |
| 42,38 |
| -13,05 |
| 1 094 |
| 783 |
| 0 |
| 1 877 |
| 0,39 |
| 0,72 |
| - |
| - |
| -13,05 |
| -369 |
| 2024 |
|---|
| 348 151 |
| 34 607 |
| 77 128 |
| 65 702 |
| 6 531 |
| 47,41 |
| 18,87 |
| 66 796 |
| 73 909 |
| 1 157 |
| 138 354 |
| 0,19 |
| 1,11 |
| - |
| - |
| 47,41 |
| 165 062 |
| 2024 |
|---|
| 348 151 |
| 34 607 |
| 77 128 |
| 65 702 |
| 6 531 |
| 47,41 |
| 18,87 |
| 66 796 |
| 73 909 |
| 1 157 |
| 138 354 |
| 0,19 |
| 1,11 |
| - |
| - |
| 47,41 |
| 165 062 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
348 151 €12 215 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
34 607 €1 124 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
77 128 €21 002 % *
Grynasis pelnas (€)
65 702 €17 905 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
6 531 €1 870 % *
Bendras pelningumas (%)
47,41 %11,87 % *
Grynasis pelningumas (%)
18,87 %244,60 % *
Nuosavas kapitalas (€)
66 796 €6 006 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
73 909 €9 339 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 157 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
138 354 €7 271 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,19 -51,28 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,11 54,17 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
47,41 %463,30 % *
EBIT (€)
165 062 €44 832 % *
