UAB "Gedradvė" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 179 907 |
| 11 705 |
| 3 579 |
| 3 042 |
| 198 |
| 8,98 |
| 1,69 |
| 80 347 |
| 38 677 |
| 2 491 |
| 116 533 |
| 0,61 |
| 0,48 |
| 9,05 |
| 16 273 |
| 8,98 |
| 16 151 |
| 2023 |
|---|
| 237 740 |
| 16 064 |
| 10 865 |
| 9 235 |
| 624 |
| 18,61 |
| 3,88 |
| 89 582 |
| 29 612 |
| 641 |
| 118 553 |
| 0,46 |
| 0,33 |
| 19,38 |
| 46 082 |
| 18,61 |
| 44 232 |
| 2024 |
|---|
| 211 439 |
| 12 861 |
| 669 |
| 569 |
| 35 |
| 14,12 |
| 0,27 |
| 90 151 |
| 19 895 |
| 4 |
| 110 042 |
| 0,48 |
| 0,22 |
| 14,42 |
| 30 483 |
| 14,12 |
| 29 846 |
| 2024 |
|---|
| 211 439 |
| 12 861 |
| 669 |
| 569 |
| 35 |
| 14,12 |
| 0,27 |
| 90 151 |
| 19 895 |
| 4 |
| 110 042 |
| 0,48 |
| 0,22 |
| 14,42 |
| 30 483 |
| 14,12 |
| 29 846 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
211 439 €-11 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
12 861 €-20 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
669 €-94 % *
Grynasis pelnas (€)
569 €-94 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
35 €-94 % *
Bendras pelningumas (%)
14,12 %-24,13 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,27 %-93,04 % *
Nuosavas kapitalas (€)
90 151 €1 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
19 895 €-33 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 €-99 % *
Trumpalaikis turtas (€)
110 042 €-7 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,48 4,35 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,22 -33,33 % *
EBITDA marža (%)
14,42 %-25,59 % *
EBITDA (€)
30 483 €-34 % *
EBIT marža (%)
14,12 %-24,13 % *
EBIT (€)
29 846 €-33 % *
