UAB "Gensera" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 32 061 366 |
| 294 357 |
| 13 327 464 |
| 11 324 011 |
| 103 966 |
| 43,11 |
| 35,32 |
| 14 223 939 |
| 6 450 032 |
| 1 045 085 |
| 19 526 824 |
| 0,41 |
| 0,45 |
| 41,87 |
| 13 424 133 |
| 41,40 |
| 13 274 710 |
| 2024 |
|---|
| 18 945 206 |
| 176 975 |
| 6 965 051 |
| 5 914 047 |
| 55 246 |
| 38,52 |
| 31,22 |
| 8 137 986 |
| 2 328 190 |
| 873 737 |
| 9 492 103 |
| 0,38 |
| 0,29 |
| 36,86 |
| 6 982 832 |
| 35,95 |
| 6 810 978 |
| 2025 |
|---|
| 15 586 816 |
| 138 796 |
| 4 530 883 |
| 3 787 175 |
| 33 724 |
| 32,47 |
| 24,30 |
| 5 925 161 |
| 1 561 893 |
| 1 037 662 |
| 6 353 945 |
| 0,31 |
| 0,26 |
| 30,14 |
| 4 698 310 |
| 28,71 |
| 4 475 416 |
| 2025 |
|---|
| 15 586 816 |
| 138 796 |
| 4 530 883 |
| 3 787 175 |
| 33 724 |
| 32,47 |
| 24,30 |
| 5 925 161 |
| 1 561 893 |
| 1 037 662 |
| 6 353 945 |
| 0,31 |
| 0,26 |
| 30,14 |
| 4 698 310 |
| 28,71 |
| 4 475 416 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
15 586 816 €-18 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
138 796 €-22 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
4 530 883 €-35 % *
Grynasis pelnas (€)
3 787 175 €-36 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
33 724 €-39 % *
Bendras pelningumas (%)
32,47 %-15,71 % *
Grynasis pelningumas (%)
24,30 %-22,17 % *
Nuosavas kapitalas (€)
5 925 161 €-27 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 561 893 €-33 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 037 662 €19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
6 353 945 €-33 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,31 -18,42 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,26 -10,34 % *
EBITDA marža (%)
30,14 %-18,23 % *
EBITDA (€)
4 698 310 €-33 % *
EBIT marža (%)
28,71 %-20,14 % *
EBIT (€)
4 475 416 €-34 % *
