UAB GILAR Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 89 396 |
| 89 396 |
| 20 337 |
| 19 318 |
| 19 318 |
| 45,05 |
| 21,61 |
| 22 275 |
| 16 223 |
| 11 742 |
| 26 712 |
| 0,26 |
| 0,73 |
| - |
| - |
| 22,75 |
| 20 337 |
| 2024 |
|---|
| 124 012 |
| 97 647 |
| 11 715 |
| 11 129 |
| 8 763 |
| 34,20 |
| 8,97 |
| 33 404 |
| 21 773 |
| 12 049 |
| 43 081 |
| 0,27 |
| 0,65 |
| - |
| - |
| 9,45 |
| 11 715 |
| 2025 |
|---|
| 95 872 |
| 57 754 |
| -3 813 |
| -3 813 |
| -2 297 |
| 46,52 |
| -3,98 |
| 29 590 |
| 15 307 |
| 7 138 |
| 37 709 |
| 0,36 |
| 0,52 |
| - |
| - |
| -3,98 |
| -3 813 |
| 2025 |
|---|
| 95 872 |
| 57 754 |
| -3 813 |
| -3 813 |
| -2 297 |
| 46,52 |
| -3,98 |
| 29 590 |
| 15 307 |
| 7 138 |
| 37 709 |
| 0,36 |
| 0,52 |
| - |
| - |
| -3,98 |
| -3 813 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
95 872 €-23 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
57 754 €-41 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-3 813 €-133 % *
Grynasis pelnas (€)
-3 813 €-134 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-2 297 €-126 % *
Bendras pelningumas (%)
46,52 %36,02 % *
Grynasis pelningumas (%)
-3,98 %-144,37 % *
Nuosavas kapitalas (€)
29 590 €-11 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
15 307 €-30 % *
Ilgalaikis turtas (€)
7 138 €-41 % *
Trumpalaikis turtas (€)
37 709 €-12 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,36 33,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,52 -20,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-3,98 %-142,12 % *
EBIT (€)
-3 813 €-133 % *
