UAB "Gmotors" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 116 292 |
| 23 258 |
| 1 227 |
| 1 227 |
| 245 |
| 51,03 |
| 1,06 |
| -8 229 |
| 83 909 |
| 10 554 |
| 65 126 |
| 0,36 |
| -10,20 |
| - |
| - |
| 1,06 |
| 1 227 |
| 2024 |
|---|
| 187 267 |
| 38 140 |
| 2 117 |
| 2 117 |
| 431 |
| 40,46 |
| 1,13 |
| -6 112 |
| 151 577 |
| 7 611 |
| 137 854 |
| 0,67 |
| -24,80 |
| - |
| - |
| 1,13 |
| 2 117 |
| 2025 |
|---|
| 266 642 |
| 48 836 |
| 1 910 |
| 1 910 |
| 350 |
| 36,70 |
| 0,72 |
| -4 202 |
| 84 909 |
| 4 667 |
| 76 040 |
| 0,19 |
| -20,21 |
| - |
| - |
| 0,72 |
| 1 911 |
| 2025 |
|---|
| 266 642 |
| 48 836 |
| 1 910 |
| 1 910 |
| 350 |
| 36,70 |
| 0,72 |
| -4 202 |
| 84 909 |
| 4 667 |
| 76 040 |
| 0,19 |
| -20,21 |
| - |
| - |
| 0,72 |
| 1 911 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
266 642 €42 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
48 836 €28 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 910 €-10 % *
Grynasis pelnas (€)
1 910 €-10 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
350 €-19 % *
Bendras pelningumas (%)
36,70 %-9,29 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,72 %-36,28 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-4 202 €31 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
84 909 €-44 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 667 €-39 % *
Trumpalaikis turtas (€)
76 040 €-45 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,19 -71,64 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-20,21 18,51 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,72 %-36,28 % *
EBIT (€)
1 911 €-10 % *
