UAB "GS construction" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 62 885 |
| 15 761 |
| 1 670 |
| 1 415 |
| 355 |
| 100,00 |
| 2,25 |
| 2 415 |
| 20 655 |
| 0 |
| 23 070 |
| 0,04 |
| 8,55 |
| - |
| - |
| 2,66 |
| 1 670 |
| 2024 |
|---|
| 83 129 |
| 22 168 |
| 2 921 |
| 2 475 |
| 660 |
| 99,76 |
| 2,98 |
| 4 890 |
| 37 650 |
| 0 |
| 42 519 |
| 0,06 |
| 7,70 |
| - |
| - |
| 3,53 |
| 2 931 |
| 2024 |
|---|
| 83 129 |
| 22 168 |
| 2 921 |
| 2 475 |
| 660 |
| 99,76 |
| 2,98 |
| 4 890 |
| 37 650 |
| 0 |
| 42 519 |
| 0,06 |
| 7,70 |
| - |
| - |
| 3,53 |
| 2 931 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
83 129 €32 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
22 168 €41 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 921 €75 % *
Grynasis pelnas (€)
2 475 €75 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
660 €86 % *
Bendras pelningumas (%)
99,76 %-0,24 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,98 %32,44 % *
Nuosavas kapitalas (€)
4 890 €102 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
37 650 €82 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
42 519 €84 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,06 50,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
7,70 -9,94 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,53 %32,71 % *
EBIT (€)
2 931 €76 % *
