UAB Hammersmith Motors Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 244 358 |
| 40 457 |
| 2 609 |
| 2 609 |
| 432 |
| 48,67 |
| 1,07 |
| -28 319 |
| 65 042 |
| 8 226 |
| 27 815 |
| 0,02 |
| -2,30 |
| - |
| - |
| 1,13 |
| 2 762 |
| 2023 |
|---|
| 273 080 |
| 45 513 |
| 7 382 |
| 7 382 |
| 1 230 |
| 51,73 |
| 2,70 |
| -20 937 |
| 63 550 |
| 7 326 |
| 36 164 |
| 0,05 |
| -3,04 |
| - |
| - |
| 2,86 |
| 7 816 |
| 2024 |
|---|
| 258 625 |
| 42 398 |
| 16 164 |
| 16 164 |
| 2 650 |
| 60,77 |
| 6,25 |
| -4 774 |
| 67 239 |
| 11 247 |
| 51 218 |
| -0,06 |
| -14,08 |
| - |
| - |
| 6,32 |
| 16 339 |
| 2024 |
|---|
| 258 625 |
| 42 398 |
| 16 164 |
| 16 164 |
| 2 650 |
| 60,77 |
| 6,25 |
| -4 774 |
| 67 239 |
| 11 247 |
| 51 218 |
| -0,06 |
| -14,08 |
| - |
| - |
| 6,32 |
| 16 339 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
258 625 €-5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
42 398 €-7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
16 164 €119 % *
Grynasis pelnas (€)
16 164 €119 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 650 €115 % *
Bendras pelningumas (%)
60,77 %17,48 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,25 %131,48 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-4 774 €77 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
67 239 €6 % *
Ilgalaikis turtas (€)
11 247 €54 % *
Trumpalaikis turtas (€)
51 218 €42 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,06 -220,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-14,08 -363,16 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
6,32 %120,98 % *
EBIT (€)
16 339 €109 % *
