UAB "HENKESTA" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 509 063 |
| 81 061 |
| 23 471 |
| 19 750 |
| 3 145 |
| 34,49 |
| 3,88 |
| 166 591 |
| 101 824 |
| 141 246 |
| 126 457 |
| 0,15 |
| 0,61 |
| - |
| - |
| 4,67 |
| 23 777 |
| 2024 |
|---|
| 266 388 |
| 67 783 |
| 22 528 |
| 21 315 |
| 5 424 |
| 51,47 |
| 8,00 |
| 187 908 |
| 61 775 |
| 139 160 |
| 110 290 |
| 0,31 |
| 0,33 |
| - |
| - |
| 9,50 |
| 25 306 |
| 2025 |
|---|
| 227 755 |
| 43 465 |
| 9 576 |
| 8 958 |
| 1 710 |
| 64,47 |
| 3,93 |
| 196 866 |
| 57 499 |
| 243 802 |
| 75 021 |
| 0,15 |
| 0,29 |
| - |
| - |
| 5,18 |
| 11 790 |
| 2025 |
|---|
| 227 755 |
| 43 465 |
| 9 576 |
| 8 958 |
| 1 710 |
| 64,47 |
| 3,93 |
| 196 866 |
| 57 499 |
| 243 802 |
| 75 021 |
| 0,15 |
| 0,29 |
| - |
| - |
| 5,18 |
| 11 790 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
227 755 €-15 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
43 465 €-36 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
9 576 €-57 % *
Grynasis pelnas (€)
8 958 €-58 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 710 €-68 % *
Bendras pelningumas (%)
64,47 %25,26 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,93 %-50,88 % *
Nuosavas kapitalas (€)
196 866 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
57 499 €-7 % *
Ilgalaikis turtas (€)
243 802 €75 % *
Trumpalaikis turtas (€)
75 021 €-32 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,15 -51,61 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,29 -12,12 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
5,18 %-45,47 % *
EBIT (€)
11 790 €-53 % *
