UAB "Infroarma" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 1 746 055 |
| 70 891 |
| 20 469 |
| 17 094 |
| 694 |
| 10,09 |
| 0,98 |
| 148 030 |
| 450 483 |
| 119 035 |
| 474 988 |
| 0,04 |
| 3,04 |
| - |
| - |
| 1,34 |
| 23 402 |
| 2024 |
|---|
| 1 633 376 |
| 76 148 |
| 20 762 |
| 17 637 |
| 822 |
| 10,39 |
| 1,08 |
| 165 667 |
| 325 508 |
| 172 377 |
| 311 970 |
| 0,00 |
| 1,96 |
| - |
| - |
| 1,67 |
| 27 318 |
| 2025 |
|---|
| 1 962 626 |
| 98 131 |
| 82 151 |
| 68 747 |
| 3 437 |
| 12,28 |
| 3,50 |
| 234 412 |
| 484 700 |
| 341 676 |
| 371 203 |
| -0,01 |
| 2,07 |
| - |
| - |
| 4,49 |
| 88 054 |
| 2025 |
|---|
| 1 962 626 |
| 98 131 |
| 82 151 |
| 68 747 |
| 3 437 |
| 12,28 |
| 3,50 |
| 234 412 |
| 484 700 |
| 341 676 |
| 371 203 |
| -0,01 |
| 2,07 |
| - |
| - |
| 4,49 |
| 88 054 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 962 626 €20 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
98 131 €29 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
82 151 €296 % *
Grynasis pelnas (€)
68 747 €290 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 437 €318 % *
Bendras pelningumas (%)
12,28 %18,19 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,50 %224,07 % *
Nuosavas kapitalas (€)
234 412 €42 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
484 700 €49 % *
Ilgalaikis turtas (€)
341 676 €98 % *
Trumpalaikis turtas (€)
371 203 €19 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,01 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,07 5,61 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,49 %168,86 % *
EBIT (€)
88 054 €222 % *
