UAB "Initiative" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 4 453 |
| -4 453 |
| -4 453 |
| - |
| - |
| 491 666 |
| 15 963 |
| 503 144 |
| 4 485 |
| - |
| 0,03 |
| - |
| - |
| - |
| -3 795 |
| 2023 |
|---|
| 277 835 |
| 277 835 |
| 272 990 |
| 272 990 |
| 272 990 |
| 98,53 |
| 98,26 |
| 489 656 |
| 17 916 |
| 503 144 |
| 4 428 |
| -0,05 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 98,53 |
| 273 759 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 467 531 |
| 467 531 |
| 467 531 |
| - |
| - |
| 487 292 |
| 18 733 |
| 503 144 |
| 2 881 |
| - |
| 0,04 |
| - |
| - |
| - |
| -4 076 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 467 531 |
| 467 531 |
| 467 531 |
| - |
| - |
| 487 292 |
| 18 733 |
| 503 144 |
| 2 881 |
| - |
| 0,04 |
| - |
| - |
| - |
| -4 076 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
0 €-100 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
0 €-100 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
467 531 €71 % *
Grynasis pelnas (€)
467 531 €71 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
467 531 €71 % *
Bendras pelningumas (%)
-Grynasis pelningumas (%)
-Nuosavas kapitalas (€)
487 292 €0 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
18 733 €5 % *
Ilgalaikis turtas (€)
503 144 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
2 881 €-35 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-Skolos / nuosavybės rodiklis
0,04 0,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-EBIT (€)
-4 076 €-101 % *
