UAB "Ino grupė" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 134 959 |
| 105 437 |
| 11 773 |
| 11 297 |
| 8 826 |
| 8,27 |
| 8,37 |
| 38 439 |
| 34 315 |
| 5 250 |
| 70 744 |
| 0,27 |
| 0,89 |
| 9,12 |
| 12 309 |
| 8,27 |
| 11 166 |
| 2024 |
|---|
| 51 394 |
| 29 201 |
| 10 022 |
| 9 491 |
| 5 393 |
| 50,77 |
| 18,47 |
| 47 813 |
| 30 875 |
| 29 601 |
| 48 172 |
| 0,34 |
| 0,65 |
| - |
| - |
| 19,58 |
| 10 061 |
| 2025 |
|---|
| 129 928 |
| 73 406 |
| 52 855 |
| 49 756 |
| 28 111 |
| 82,07 |
| 38,30 |
| 94 616 |
| 17 258 |
| 52 003 |
| 76 456 |
| 0,46 |
| 0,18 |
| - |
| - |
| 40,70 |
| 52 887 |
| 2025 |
|---|
| 129 928 |
| 73 406 |
| 52 855 |
| 49 756 |
| 28 111 |
| 82,07 |
| 38,30 |
| 94 616 |
| 17 258 |
| 52 003 |
| 76 456 |
| 0,46 |
| 0,18 |
| - |
| - |
| 40,70 |
| 52 887 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
129 928 €153 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
73 406 €151 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
52 855 €427 % *
Grynasis pelnas (€)
49 756 €424 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
28 111 €421 % *
Bendras pelningumas (%)
82,07 %61,65 % *
Grynasis pelningumas (%)
38,30 %107,36 % *
Nuosavas kapitalas (€)
94 616 €98 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
17 258 €-44 % *
Ilgalaikis turtas (€)
52 003 €76 % *
Trumpalaikis turtas (€)
76 456 €59 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,46 35,29 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,18 -72,31 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
40,70 %107,87 % *
EBIT (€)
52 887 €426 % *
