UAB "Inoserta" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 180 060 |
| 24 104 |
| 34 063 |
| 32 359 |
| 4 332 |
| 100,00 |
| 17,97 |
| 43 926 |
| 1 869 |
| 1 146 |
| 44 534 |
| 0,24 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 18,92 |
| 34 063 |
| 2024 |
|---|
| 168 480 |
| 24 069 |
| 23 455 |
| 22 281 |
| 3 183 |
| 100,00 |
| 13,22 |
| 39 107 |
| 4 434 |
| 640 |
| 42 782 |
| 0,23 |
| 0,11 |
| - |
| - |
| 13,92 |
| 23 455 |
| 2025 |
|---|
| 185 400 |
| 26 486 |
| 34 042 |
| 31 999 |
| 4 571 |
| 100,00 |
| 17,26 |
| 46 106 |
| 5 517 |
| 253 |
| 51 247 |
| 0,25 |
| 0,12 |
| - |
| - |
| 18,69 |
| 34 653 |
| 2025 |
|---|
| 185 400 |
| 26 486 |
| 34 042 |
| 31 999 |
| 4 571 |
| 100,00 |
| 17,26 |
| 46 106 |
| 5 517 |
| 253 |
| 51 247 |
| 0,25 |
| 0,12 |
| - |
| - |
| 18,69 |
| 34 653 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
185 400 €10 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
26 486 €10 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
34 042 €45 % *
Grynasis pelnas (€)
31 999 €44 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 571 €44 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
17,26 %30,56 % *
Nuosavas kapitalas (€)
46 106 €18 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
5 517 €24 % *
Ilgalaikis turtas (€)
253 €-60 % *
Trumpalaikis turtas (€)
51 247 €20 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,25 8,70 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,12 9,09 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
18,69 %34,27 % *
EBIT (€)
34 653 €48 % *
