UAB "Inoveca group" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 41 088 |
| - |
| 40 791 |
| 38 751 |
| - |
| 100,00 |
| 94,31 |
| 41 130 |
| 2 100 |
| 0 |
| 43 230 |
| 1,00 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 100,00 |
| 41 088 |
| 2024 |
|---|
| 11 520 |
| 11 520 |
| 7 039 |
| 6 687 |
| 6 687 |
| 89,21 |
| 58,05 |
| 47 817 |
| 118 594 |
| 123 600 |
| 35 194 |
| 0,57 |
| 2,48 |
| - |
| - |
| 61,10 |
| 7 039 |
| 2025 |
|---|
| 44 650 |
| 44 650 |
| 7 987 |
| 7 508 |
| 7 508 |
| 40,99 |
| 16,82 |
| 55 325 |
| 93 911 |
| 103 000 |
| 45 892 |
| 0,47 |
| 1,70 |
| - |
| - |
| 30,82 |
| 13 760 |
| 2025 |
|---|
| 44 650 |
| 44 650 |
| 7 987 |
| 7 508 |
| 7 508 |
| 40,99 |
| 16,82 |
| 55 325 |
| 93 911 |
| 103 000 |
| 45 892 |
| 0,47 |
| 1,70 |
| - |
| - |
| 30,82 |
| 13 760 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
44 650 €288 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
44 650 €288 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
7 987 €13 % *
Grynasis pelnas (€)
7 508 €12 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
7 508 €12 % *
Bendras pelningumas (%)
40,99 %-54,05 % *
Grynasis pelningumas (%)
16,82 %-71,02 % *
Nuosavas kapitalas (€)
55 325 €16 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
93 911 €-21 % *
Ilgalaikis turtas (€)
103 000 €-17 % *
Trumpalaikis turtas (€)
45 892 €30 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,47 -17,54 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,70 -31,45 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
30,82 %-49,56 % *
EBIT (€)
13 760 €95 % *
