UAB "Inrevis" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 393 264 |
| 77 720 |
| 26 613 |
| 22 621 |
| 4 471 |
| 100,00 |
| 5,75 |
| 156 296 |
| 58 015 |
| 172 587 |
| 41 724 |
| -0,04 |
| 0,37 |
| - |
| - |
| 6,77 |
| 26 613 |
| 2024 |
|---|
| 340 455 |
| 52 539 |
| -18 456 |
| -18 456 |
| -2 848 |
| 100,00 |
| -5,42 |
| 125 268 |
| 81 860 |
| 145 105 |
| 62 023 |
| -0,06 |
| 0,65 |
| - |
| - |
| -5,42 |
| -18 456 |
| 2025 |
|---|
| 388 190 |
| 77 175 |
| 2 758 |
| 2 626 |
| 522 |
| 100,00 |
| 0,68 |
| 127 894 |
| 52 062 |
| 88 087 |
| 91 869 |
| 0,10 |
| 0,41 |
| - |
| - |
| 0,71 |
| 2 758 |
| 2025 |
|---|
| 388 190 |
| 77 175 |
| 2 758 |
| 2 626 |
| 522 |
| 100,00 |
| 0,68 |
| 127 894 |
| 52 062 |
| 88 087 |
| 91 869 |
| 0,10 |
| 0,41 |
| - |
| - |
| 0,71 |
| 2 758 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
388 190 €14 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
77 175 €47 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 758 €115 % *
Grynasis pelnas (€)
2 626 €114 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
522 €118 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,68 %112,55 % *
Nuosavas kapitalas (€)
127 894 €2 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
52 062 €-36 % *
Ilgalaikis turtas (€)
88 087 €-39 % *
Trumpalaikis turtas (€)
91 869 €48 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,10 266,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,41 -36,92 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,71 %113,10 % *
EBIT (€)
2 758 €115 % *
