UAB "INsec" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 512 779 |
| 102 556 |
| 25 856 |
| 22 132 |
| 4 426 |
| 39,38 |
| 4,32 |
| 56 787 |
| 38 004 |
| 27 626 |
| 67 165 |
| 0,06 |
| 0,67 |
| - |
| - |
| 5,11 |
| 26 219 |
| 2024 |
|---|
| 523 912 |
| 100 946 |
| -6 414 |
| -6 414 |
| -1 236 |
| 40,63 |
| -1,22 |
| 50 373 |
| 31 814 |
| 23 669 |
| 58 518 |
| 0,05 |
| 0,63 |
| - |
| - |
| -1,09 |
| -5 736 |
| 2025 |
|---|
| 580 501 |
| 92 290 |
| 19 632 |
| 17 077 |
| 2 715 |
| 43,08 |
| 2,94 |
| 67 449 |
| 47 351 |
| 20 760 |
| 93 559 |
| 0,08 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 3,55 |
| 20 635 |
| 2025 |
|---|
| 580 501 |
| 92 290 |
| 19 632 |
| 17 077 |
| 2 715 |
| 43,08 |
| 2,94 |
| 67 449 |
| 47 351 |
| 20 760 |
| 93 559 |
| 0,08 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 3,55 |
| 20 635 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
580 501 €11 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
92 290 €-9 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
19 632 €406 % *
Grynasis pelnas (€)
17 077 €366 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 715 €320 % *
Bendras pelningumas (%)
43,08 %6,03 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,94 %340,98 % *
Nuosavas kapitalas (€)
67 449 €34 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
47 351 €49 % *
Ilgalaikis turtas (€)
20 760 €-12 % *
Trumpalaikis turtas (€)
93 559 €60 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,08 60,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,70 11,11 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,55 %425,69 % *
EBIT (€)
20 635 €460 % *
