UAB "Intendus" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 45 000 |
| 45 000 |
| 22 410 |
| 19 048 |
| 19 048 |
| 99,88 |
| 42,33 |
| 21 548 |
| 9 320 |
| 0 |
| 30 868 |
| 0,48 |
| 0,43 |
| - |
| - |
| 99,88 |
| 44 945 |
| 2023 |
|---|
| 64 426 |
| 64 426 |
| 20 652 |
| 19 619 |
| 19 619 |
| 94,92 |
| 30,45 |
| 44 529 |
| 2 528 |
| 0 |
| 47 057 |
| 0,69 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| 32,06 |
| 20 652 |
| 2024 |
|---|
| 64 378 |
| 64 378 |
| 43 222 |
| 47 403 |
| 47 403 |
| 84,03 |
| 73,63 |
| 91 932 |
| 3 630 |
| 0 |
| 95 562 |
| 1,43 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 67,14 |
| 43 222 |
| 2024 |
|---|
| 64 378 |
| 64 378 |
| 43 222 |
| 47 403 |
| 47 403 |
| 84,03 |
| 73,63 |
| 91 932 |
| 3 630 |
| 0 |
| 95 562 |
| 1,43 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 67,14 |
| 43 222 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
64 378 €0 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
64 378 €0 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
43 222 €109 % *
Grynasis pelnas (€)
47 403 €142 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
47 403 €142 % *
Bendras pelningumas (%)
84,03 %-11,47 % *
Grynasis pelningumas (%)
73,63 %141,81 % *
Nuosavas kapitalas (€)
91 932 €106 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 630 €44 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
95 562 €103 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,43 107,25 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,04 -33,33 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
67,14 %109,42 % *
EBIT (€)
43 222 €109 % *
