UAB "Invaitas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 155 792 |
| 77 896 |
| 45 423 |
| 43 150 |
| 21 575 |
| 60,90 |
| 27,70 |
| 263 830 |
| 75 078 |
| 48 356 |
| 290 477 |
| 1,51 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 29,92 |
| 46 611 |
| 2024 |
|---|
| 147 047 |
| 73 524 |
| 65 186 |
| 62 083 |
| 31 042 |
| 65,75 |
| 42,22 |
| 302 384 |
| 23 382 |
| 42 449 |
| 282 529 |
| 1,85 |
| 0,08 |
| - |
| - |
| 44,94 |
| 66 086 |
| 2025 |
|---|
| 271 607 |
| 116 570 |
| 82 703 |
| 77 702 |
| 33 348 |
| 59,29 |
| 28,61 |
| 344 792 |
| 48 175 |
| 33 924 |
| 358 353 |
| 1,14 |
| 0,14 |
| - |
| - |
| 32,27 |
| 87 658 |
| 2025 |
|---|
| 271 607 |
| 116 570 |
| 82 703 |
| 77 702 |
| 33 348 |
| 59,29 |
| 28,61 |
| 344 792 |
| 48 175 |
| 33 924 |
| 358 353 |
| 1,14 |
| 0,14 |
| - |
| - |
| 32,27 |
| 87 658 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
271 607 €85 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
116 570 €59 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
82 703 €27 % *
Grynasis pelnas (€)
77 702 €25 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
33 348 €7 % *
Bendras pelningumas (%)
59,29 %-9,83 % *
Grynasis pelningumas (%)
28,61 %-32,24 % *
Nuosavas kapitalas (€)
344 792 €14 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
48 175 €106 % *
Ilgalaikis turtas (€)
33 924 €-20 % *
Trumpalaikis turtas (€)
358 353 €27 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,14 -38,38 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,14 75,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
32,27 %-28,19 % *
EBIT (€)
87 658 €33 % *
