UAB "INVI" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 205 986 |
| 102 993 |
| 20 694 |
| 19 654 |
| 9 827 |
| 54,63 |
| 9,54 |
| 84 294 |
| 36 836 |
| 19 654 |
| 100 442 |
| 0,31 |
| 0,44 |
| - |
| - |
| 10,45 |
| 21 531 |
| 2024 |
|---|
| 244 079 |
| 122 040 |
| 35 578 |
| 33 842 |
| 16 921 |
| 56,51 |
| 13,87 |
| 101 666 |
| 22 592 |
| 16 511 |
| 107 558 |
| 0,35 |
| 0,22 |
| - |
| - |
| 15,12 |
| 36 901 |
| 2025 |
|---|
| 262 110 |
| 123 637 |
| 39 067 |
| 36 730 |
| 17 325 |
| 52,59 |
| 14,01 |
| 107 808 |
| 23 418 |
| 13 368 |
| 117 338 |
| 0,36 |
| 0,22 |
| - |
| - |
| 15,23 |
| 39 924 |
| 2025 |
|---|
| 262 110 |
| 123 637 |
| 39 067 |
| 36 730 |
| 17 325 |
| 52,59 |
| 14,01 |
| 107 808 |
| 23 418 |
| 13 368 |
| 117 338 |
| 0,36 |
| 0,22 |
| - |
| - |
| 15,23 |
| 39 924 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
262 110 €7 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
123 637 €1 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
39 067 €10 % *
Grynasis pelnas (€)
36 730 €9 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
17 325 €2 % *
Bendras pelningumas (%)
52,59 %-6,94 % *
Grynasis pelningumas (%)
14,01 %1,01 % *
Nuosavas kapitalas (€)
107 808 €6 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
23 418 €4 % *
Ilgalaikis turtas (€)
13 368 €-19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
117 338 €9 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,36 2,86 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,22 0,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
15,23 %0,73 % *
EBIT (€)
39 924 €8 % *
