UAB IRC Software Solutions Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 93 561 |
| 46 781 |
| 2 567 |
| 2 182 |
| 1 091 |
| 4,27 |
| 2,33 |
| 17 186 |
| 837 |
| 0 |
| 18 023 |
| 0,18 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 4,27 |
| 3 997 |
| 2024 |
|---|
| 85 257 |
| 42 629 |
| 1 190 |
| 1 011 |
| 506 |
| 2,71 |
| 1,19 |
| 18 197 |
| 111 991 |
| 12 000 |
| 118 188 |
| 0,07 |
| 6,15 |
| - |
| - |
| 2,71 |
| 2 313 |
| 2025 |
|---|
| 169 675 |
| 84 838 |
| 1 430 |
| 1 201 |
| 601 |
| 1,38 |
| 0,71 |
| 19 398 |
| 18 288 |
| 12 000 |
| 25 686 |
| 0,04 |
| 0,94 |
| - |
| - |
| 1,38 |
| 2 341 |
| 2025 |
|---|
| 169 675 |
| 84 838 |
| 1 430 |
| 1 201 |
| 601 |
| 1,38 |
| 0,71 |
| 19 398 |
| 18 288 |
| 12 000 |
| 25 686 |
| 0,04 |
| 0,94 |
| - |
| - |
| 1,38 |
| 2 341 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
169 675 €99 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
84 838 €99 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 430 €20 % *
Grynasis pelnas (€)
1 201 €19 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
601 €19 % *
Bendras pelningumas (%)
1,38 %-49,08 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,71 %-40,34 % *
Nuosavas kapitalas (€)
19 398 €7 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
18 288 €-84 % *
Ilgalaikis turtas (€)
12 000 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
25 686 €-78 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,04 -42,86 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,94 -84,72 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,38 %-49,08 % *
EBIT (€)
2 341 €1 % *
