UAB "Irmera" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 122 530 |
| 61 265 |
| 11 745 |
| 11 158 |
| 5 579 |
| 100,00 |
| 9,11 |
| 74 647 |
| 3 299 |
| 6 014 |
| 71 932 |
| 0,56 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 9,74 |
| 11 930 |
| 2024 |
|---|
| 124 840 |
| 62 420 |
| 6 711 |
| 6 374 |
| 3 187 |
| 100,00 |
| 5,11 |
| 76 890 |
| 8 637 |
| 4 192 |
| 81 335 |
| 0,58 |
| 0,11 |
| - |
| - |
| 5,49 |
| 6 851 |
| 2025 |
|---|
| 103 439 |
| 51 720 |
| 4 314 |
| 4 055 |
| 2 028 |
| 35,47 |
| 3,92 |
| 80 945 |
| 9 726 |
| 4 525 |
| 86 146 |
| 0,74 |
| 0,12 |
| - |
| - |
| 4,31 |
| 4 454 |
| 2025 |
|---|
| 103 439 |
| 51 720 |
| 4 314 |
| 4 055 |
| 2 028 |
| 35,47 |
| 3,92 |
| 80 945 |
| 9 726 |
| 4 525 |
| 86 146 |
| 0,74 |
| 0,12 |
| - |
| - |
| 4,31 |
| 4 454 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
103 439 €-17 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
51 720 €-17 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
4 314 €-36 % *
Grynasis pelnas (€)
4 055 €-36 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 028 €-36 % *
Bendras pelningumas (%)
35,47 %-64,53 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,92 %-23,29 % *
Nuosavas kapitalas (€)
80 945 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
9 726 €13 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 525 €8 % *
Trumpalaikis turtas (€)
86 146 €6 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,74 27,59 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,12 9,09 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,31 %-21,49 % *
EBIT (€)
4 454 €-35 % *
