UAB "Iron Network" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 1 062 |
| -1 062 |
| -1 062 |
| - |
| - |
| 123 938 |
| 26 831 |
| 0 |
| 150 769 |
| - |
| 0,22 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2025 |
|---|
| 36 704 |
| 18 537 |
| -80 345 |
| -80 345 |
| -40 578 |
| -139,76 |
| -218,90 |
| 43 593 |
| 187 816 |
| 0 |
| 231 409 |
| 3,80 |
| 4,31 |
| - |
| - |
| -213,88 |
| -78 501 |
| 2025 |
|---|
| 36 704 |
| 18 537 |
| -80 345 |
| -80 345 |
| -40 578 |
| -139,76 |
| -218,90 |
| 43 593 |
| 187 816 |
| 0 |
| 231 409 |
| 3,80 |
| 4,31 |
| - |
| - |
| -213,88 |
| -78 501 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
36 704 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
18 537 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-80 345 €-7 665 % *
Grynasis pelnas (€)
-80 345 €-7 465 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-40 578 €-3 721 % *
Bendras pelningumas (%)
-139,76 %- *
Grynasis pelningumas (%)
-218,90 %- *
Nuosavas kapitalas (€)
43 593 €-65 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
187 816 €600 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
231 409 €53 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
3,80 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
4,31 1 859,09 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-213,88 %- *
EBIT (€)
-78 501 €- *
