UAB "Isira" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 590 566 |
| 35 512 |
| 91 387 |
| 76 660 |
| 4 610 |
| 60,90 |
| 12,98 |
| 84 164 |
| 92 632 |
| 222 709 |
| 53 116 |
| -0,03 |
| 1,10 |
| - |
| - |
| 15,70 |
| 92 745 |
| 2024 |
|---|
| 792 229 |
| 39 161 |
| 65 998 |
| 55 976 |
| 2 767 |
| 59,64 |
| 7,07 |
| 112 204 |
| 99 609 |
| 191 826 |
| 122 101 |
| 0,02 |
| 0,89 |
| - |
| - |
| 8,43 |
| 66 818 |
| 2025 |
|---|
| 677 698 |
| 38 266 |
| 38 006 |
| 31 782 |
| 1 795 |
| 81,26 |
| 4,69 |
| 78 104 |
| 98 701 |
| 147 159 |
| 102 395 |
| -0,01 |
| 1,26 |
| - |
| - |
| 5,74 |
| 38 901 |
| 2025 |
|---|
| 677 698 |
| 38 266 |
| 38 006 |
| 31 782 |
| 1 795 |
| 81,26 |
| 4,69 |
| 78 104 |
| 98 701 |
| 147 159 |
| 102 395 |
| -0,01 |
| 1,26 |
| - |
| - |
| 5,74 |
| 38 901 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
677 698 €-14 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
38 266 €-2 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
38 006 €-42 % *
Grynasis pelnas (€)
31 782 €-43 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 795 €-35 % *
Bendras pelningumas (%)
81,26 %36,25 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,69 %-33,66 % *
Nuosavas kapitalas (€)
78 104 €-30 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
98 701 €-1 % *
Ilgalaikis turtas (€)
147 159 €-23 % *
Trumpalaikis turtas (€)
102 395 €-16 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,01 -150,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,26 41,57 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
5,74 %-31,91 % *
EBIT (€)
38 901 €-42 % *
