UAB "Išjunk tamsą" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 545 114 |
| 58 053 |
| 144 027 |
| 122 452 |
| 13 041 |
| 74,43 |
| 22,46 |
| 181 200 |
| 93 110 |
| 74 344 |
| 198 051 |
| 0,25 |
| 0,51 |
| - |
| - |
| 26,46 |
| 144 213 |
| 2024 |
|---|
| 616 635 |
| 60 160 |
| 85 609 |
| 72 508 |
| 7 074 |
| 64,81 |
| 11,76 |
| 230 179 |
| 77 607 |
| 61 273 |
| 246 260 |
| 0,29 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 14,18 |
| 87 452 |
| 2025 |
|---|
| 560 952 |
| 66 621 |
| 79 305 |
| 66 205 |
| 7 863 |
| 66,94 |
| 11,80 |
| 261 090 |
| 73 320 |
| 52 072 |
| 281 120 |
| 0,37 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 14,29 |
| 80 143 |
| 2025 |
|---|
| 560 952 |
| 66 621 |
| 79 305 |
| 66 205 |
| 7 863 |
| 66,94 |
| 11,80 |
| 261 090 |
| 73 320 |
| 52 072 |
| 281 120 |
| 0,37 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 14,29 |
| 80 143 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
560 952 €-9 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
66 621 €11 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
79 305 €-7 % *
Grynasis pelnas (€)
66 205 €-9 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
7 863 €11 % *
Bendras pelningumas (%)
66,94 %3,29 % *
Grynasis pelningumas (%)
11,80 %0,34 % *
Nuosavas kapitalas (€)
261 090 €13 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
73 320 €-6 % *
Ilgalaikis turtas (€)
52 072 €-15 % *
Trumpalaikis turtas (€)
281 120 €14 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,37 27,59 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,28 -17,65 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
14,29 %0,78 % *
EBIT (€)
80 143 €-8 % *
