UAB "Jūrmedė" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 55 601 |
| 55 601 |
| 10 216 |
| 9 567 |
| 9 567 |
| 34,29 |
| 17,21 |
| 105 840 |
| 35 197 |
| 0 |
| 141 037 |
| 1,90 |
| 0,33 |
| - |
| - |
| 18,49 |
| 10 279 |
| 2023 |
|---|
| 98 825 |
| 98 825 |
| -2 547 |
| -2 547 |
| -2 547 |
| 2,47 |
| -2,58 |
| 103 293 |
| 15 051 |
| 0 |
| 118 344 |
| 1,05 |
| 0,15 |
| - |
| - |
| -2,51 |
| -2 478 |
| 2024 |
|---|
| 46 355 |
| 46 355 |
| 81 |
| 81 |
| 81 |
| 11,68 |
| 0,17 |
| 103 374 |
| 43 162 |
| 41 814 |
| 104 722 |
| 1,70 |
| 0,42 |
| - |
| - |
| 0,32 |
| 150 |
| 2024 |
|---|
| 46 355 |
| 46 355 |
| 81 |
| 81 |
| 81 |
| 11,68 |
| 0,17 |
| 103 374 |
| 43 162 |
| 41 814 |
| 104 722 |
| 1,70 |
| 0,42 |
| - |
| - |
| 0,32 |
| 150 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
46 355 €-53 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
46 355 €-53 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
81 €103 % *
Grynasis pelnas (€)
81 €103 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
81 €103 % *
Bendras pelningumas (%)
11,68 %372,87 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,17 %106,59 % *
Nuosavas kapitalas (€)
103 374 €0 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
43 162 €187 % *
Ilgalaikis turtas (€)
41 814 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
104 722 €-12 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,70 61,90 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,42 180,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,32 %112,75 % *
EBIT (€)
150 €106 % *
