UAB "Kančo studija"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
1991-03-12Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 896,00 EURVeiklos sritis
Architektūros veikla (71.11.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
14* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 268,18 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
800 827 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
23
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
224
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "Kančo studija" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 989 402 |
| 52 966 |
| 80 480 |
| 76 688 |
| 4 105 |
| 50,33 |
| 7,75 |
| 125 205 |
| 166 928 |
| 18 922 |
| 239 876 |
| 2023 |
|---|
| 674 966 |
| 40 200 |
| -97 513 |
| -97 513 |
| -5 808 |
| 49,37 |
| -14,45 |
| 27 692 |
| 253 934 |
| 20 495 |
| 250 865 |
| 2024 |
|---|
| 800 827 |
| 50 209 |
| 2 427 |
| 760 |
| 48 |
| 53,66 |
| 0,09 |
| 28 453 |
| 263 037 |
| 17 941 |
| 264 183 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2024 |
|---|
| 800 827 |
| 50 209 |
| 2 427 |
| 760 |
| 48 |
| 53,66 |
| 0,09 |
| 28 453 |
| 263 037 |
| 17 941 |
| 264 183 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2024
Pajamos (€)
800 827 €19 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
50 209 €25 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 427 €102 % *
Grynasis pelnas (€)
760 €101 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
48 €101 % *
Bendras pelningumas (%)
53,66 %8,69 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,09 %100,62 % *
Nuosavas kapitalas (€)
28 453 €3 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
263 037 €4 % *
Ilgalaikis turtas (€)
17 941 €-12 % *
Trumpalaikis turtas (€)
264 183 €5 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
2
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
HONDA ELEMENT | Keleivinis automobilis | 2 354,00 cm³ | - | |
PORSCHE CAYENNE | Keleivinis automobilis | 4 511,00 cm³ | - |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Ženklo vizualizacija | Prekės ženklas | Tipas | Paraiškos Nr. | Registracijos Nr. | Galioja iki | Statusas |
|---|---|---|---|---|---|---|
N/A | KANCAS | Žodinis | 2019 0851 | 81710 | 2029-05-12 | Registruotas |
N/A | KANČAS | Žodinis | 2019 0850 | 81709 | 2029-05-12 | Registruotas |
N/A | KANČO | Žodinis | 2019 0849 | 81780 | 2029-05-12 | Registruotas |
N/A | KANCO | Žodinis | 2019 0848 | 81708 | 2029-05-12 | Registruotas |
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
Subsidies for downtime in 2021 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2024-04-17 | Kauno technologijos universitetas | 18 150 € | Statybos projekto parengimas (Studentų g. 50, poilsio erdvių sutvarkymas) |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Šaltinis | Straipsnis | Data |
|---|---|---|
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Architektūros veiklaComp. code:
155414959Reg. date:
1991-01-29Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
13Category:
Architektūros veiklaComp. code:
147462363Reg. date:
1991-10-30Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
15Category:
Architektūros veiklaComp. code:
121023786Reg. date:
1991-11-08Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
8Category:
Architektūros veiklaComp. code:
185108391Reg. date:
1990-11-30Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
8Category:
Architektūros veiklaComp. code:
110332920Reg. date:
1992-01-29Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
15Aprašymas
Apie UAB "Kančo studija"
UAB "Kančo studija" buvo įkurta 1991-03-12. Pagrindinė įmonės veikla – Architektūros veikla (71.11.00 - EVRK 2.1), 71.11.00. Bendrovė valdoma 3 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2024 metais UAB "Kančo studija" pardavimo pajamos buvo 800 827 EUR, grynasis pelnas 760 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 14. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Kaunas, Gėlių Rato g. 21A, LT-50290.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: siekti pelno, racionaliai naudoti bendrovės lėšas, turtą bei kitus išteklius, užtikrinti turtinius akcininkų interesus ir šiems tikslams įgyvendinti bendrovė gali vykdyti ūkinę, gamybinę, komercinę veiklą, teikti paslaugas.
Bendrovės ūkinės veiklos rūšys:
architektūros veikla;
inžinerijos veikla ir su ja susijusios techninės konsultacijos;
specializuota projektavimo veikla.
Visi duomenys apie UAB "Kančo studija" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Kančo studija" veikla?
UAB "Kančo studija" veikla yra: architektūros veikla (71.11.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "Kančo studija" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "Kančo studija" pajamos buvo 800 827 EUR (2024 m.).
Kas yra UAB "Kančo studija" įmonės vadovas?
UAB "Kančo studija" įmonės vadovas yra Gustė Kančaitė (Direktorė).
Kokie yra UAB "Kančo studija" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 132660784
PVM mokėtojo kodas: LT326607811
Registracijos adresas: Kaunas, Gėlių Rato g. 21A, LT-50290
Koks yra UAB "Kančo studija" įmonės kodas?
UAB "Kančo studija" įmonės kodas yra 132660784.
Ar UAB "Kančo studija" yra patikima įmonė?
UAB "Kančo studija" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "Kančo studija"?
UAB "Kančo studija" turi 14 darbuotojų (2026-05-14).
Koks yra UAB "Kančo studija" registracijos adresas?
UAB "Kančo studija" registracijos adresas yra Kaunas, Gėlių Rato g. 21A, LT-50290.
Ar UAB "Kančo studija" turi skolų?
UAB "Kančo studija" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

