UAB KATALIZATORIAI.EU Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 61 630 |
| 61 630 |
| 36 686 |
| 34 846 |
| 34 846 |
| 87,47 |
| 56,54 |
| 37 346 |
| 6 982 |
| 0 |
| 44 328 |
| 0,61 |
| 0,19 |
| - |
| - |
| 59,53 |
| 36 686 |
| 2023 |
|---|
| 332 117 |
| 92 770 |
| 70 354 |
| 59 626 |
| 16 655 |
| 74,96 |
| 17,95 |
| 96 973 |
| 37 045 |
| 25 542 |
| 108 410 |
| 0,21 |
| 0,38 |
| - |
| - |
| 21,18 |
| 70 354 |
| 2024 |
|---|
| 612 238 |
| 81 850 |
| 45 132 |
| 38 737 |
| 5 179 |
| 57,84 |
| 6,33 |
| 135 829 |
| 39 800 |
| 29 979 |
| 145 103 |
| 0,17 |
| 0,29 |
| - |
| - |
| 7,16 |
| 43 842 |
| 2024 |
|---|
| 612 238 |
| 81 850 |
| 45 132 |
| 38 737 |
| 5 179 |
| 57,84 |
| 6,33 |
| 135 829 |
| 39 800 |
| 29 979 |
| 145 103 |
| 0,17 |
| 0,29 |
| - |
| - |
| 7,16 |
| 43 842 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
612 238 €84 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
81 850 €-12 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
45 132 €-36 % *
Grynasis pelnas (€)
38 737 €-35 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
5 179 €-69 % *
Bendras pelningumas (%)
57,84 %-22,84 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,33 %-64,74 % *
Nuosavas kapitalas (€)
135 829 €40 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
39 800 €7 % *
Ilgalaikis turtas (€)
29 979 €17 % *
Trumpalaikis turtas (€)
145 103 €34 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,17 -19,05 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,29 -23,68 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
7,16 %-66,19 % *
EBIT (€)
43 842 €-38 % *
