UAB "KNV SPV 4" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 34 573 |
| -34 573 |
| -34 573 |
| - |
| - |
| -44 976 |
| 328 660 |
| 230 000 |
| 53 684 |
| - |
| -7,31 |
| - |
| - |
| - |
| -992 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -31 737 |
| -31 737 |
| -31 737 |
| - |
| - |
| -76 713 |
| 411 564 |
| 331 800 |
| 3 051 |
| - |
| -5,36 |
| - |
| - |
| - |
| -15 731 |
| 2025 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -48 521 |
| -48 521 |
| -48 521 |
| - |
| - |
| -125 234 |
| 880 967 |
| 747 300 |
| 8 433 |
| - |
| -7,03 |
| - |
| - |
| - |
| -7 916 |
| 2025 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -48 521 |
| -48 521 |
| -48 521 |
| - |
| - |
| -125 234 |
| 880 967 |
| 747 300 |
| 8 433 |
| - |
| -7,03 |
| - |
| - |
| - |
| -7 916 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
0 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
0 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-48 521 €-53 % *
Grynasis pelnas (€)
-48 521 €-53 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-48 521 €-53 % *
Bendras pelningumas (%)
-Grynasis pelningumas (%)
-Nuosavas kapitalas (€)
-125 234 €-63 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
880 967 €114 % *
Ilgalaikis turtas (€)
747 300 €125 % *
Trumpalaikis turtas (€)
8 433 €176 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-Skolos / nuosavybės rodiklis
-7,03 -31,16 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-EBIT (€)
-7 916 €50 % *
