UAB "Konferenta" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 4 336 000 |
| 157 501 |
| 663 000 |
| 557 000 |
| 20 232 |
| 22,00 |
| 12,85 |
| 947 000 |
| 1 411 000 |
| 161 000 |
| 2 193 000 |
| 0,19 |
| 1,49 |
| - |
| - |
| 15,31 |
| 664 000 |
| 2024 |
|---|
| 3 823 000 |
| 128 851 |
| 517 000 |
| 435 000 |
| 14 661 |
| 20,69 |
| 11,38 |
| 881 000 |
| 856 000 |
| 234 000 |
| 1 501 000 |
| 0,17 |
| 0,97 |
| - |
| - |
| 13,05 |
| 499 000 |
| 2025 |
|---|
| 4 049 000 |
| 133 147 |
| 411 000 |
| 344 000 |
| 11 312 |
| 16,99 |
| 8,50 |
| 798 000 |
| 562 000 |
| 216 000 |
| 1 138 000 |
| 0,14 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 10,13 |
| 410 000 |
| 2025 |
|---|
| 4 049 000 |
| 133 147 |
| 411 000 |
| 344 000 |
| 11 312 |
| 16,99 |
| 8,50 |
| 798 000 |
| 562 000 |
| 216 000 |
| 1 138 000 |
| 0,14 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 10,13 |
| 410 000 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
4 049 000 €6 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
133 147 €3 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
411 000 €-21 % *
Grynasis pelnas (€)
344 000 €-21 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
11 312 €-23 % *
Bendras pelningumas (%)
16,99 %-17,88 % *
Grynasis pelningumas (%)
8,50 %-25,31 % *
Nuosavas kapitalas (€)
798 000 €-9 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
562 000 €-34 % *
Ilgalaikis turtas (€)
216 000 €-8 % *
Trumpalaikis turtas (€)
1 138 000 €-24 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,14 -17,65 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,70 -27,84 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
10,13 %-22,38 % *
EBIT (€)
410 000 €-18 % *
