UAB "Konforsus" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 242 630 |
| 41 264 |
| 128 515 |
| 109 237 |
| 18 578 |
| 75,82 |
| 45,02 |
| 76 547 |
| 50 949 |
| 1 617 |
| 125 763 |
| 0,31 |
| 0,67 |
| - |
| - |
| 53,01 |
| 128 619 |
| 2023 |
|---|
| 277 529 |
| 36 662 |
| 69 123 |
| 58 678 |
| 7 751 |
| 88,00 |
| 21,14 |
| 64 637 |
| 54 509 |
| 1 805 |
| 119 500 |
| 0,23 |
| 0,84 |
| - |
| - |
| 24,80 |
| 68 828 |
| 2024 |
|---|
| 127 503 |
| 21 251 |
| 39 868 |
| 33 910 |
| 5 652 |
| 48,64 |
| 26,60 |
| 37 547 |
| 26 060 |
| 1 802 |
| 73 820 |
| 0,28 |
| 0,69 |
| - |
| - |
| 30,58 |
| 38 996 |
| 2024 |
|---|
| 127 503 |
| 21 251 |
| 39 868 |
| 33 910 |
| 5 652 |
| 48,64 |
| 26,60 |
| 37 547 |
| 26 060 |
| 1 802 |
| 73 820 |
| 0,28 |
| 0,69 |
| - |
| - |
| 30,58 |
| 38 996 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
127 503 €-54 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
21 251 €-42 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
39 868 €-42 % *
Grynasis pelnas (€)
33 910 €-42 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
5 652 €-27 % *
Bendras pelningumas (%)
48,64 %-44,73 % *
Grynasis pelningumas (%)
26,60 %25,83 % *
Nuosavas kapitalas (€)
37 547 €-42 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
26 060 €-52 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 802 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
73 820 €-38 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,28 21,74 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,69 -17,86 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
30,58 %23,31 % *
EBIT (€)
38 996 €-43 % *
