UAB "Lanteva" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 347 598 |
| 29 185 |
| 24 754 |
| 21 034 |
| 1 766 |
| 8,19 |
| 6,05 |
| 94 701 |
| 9 496 |
| 0 |
| 104 197 |
| 0,27 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 8,19 |
| 28 468 |
| 2024 |
|---|
| 333 200 |
| 29 830 |
| 1 978 |
| -1 978 |
| -177 |
| 4,27 |
| -0,59 |
| 92 723 |
| 14 749 |
| 0 |
| 107 472 |
| 0,28 |
| 0,16 |
| - |
| - |
| 4,27 |
| 14 240 |
| 2025 |
|---|
| 399 988 |
| 38 058 |
| 13 812 |
| 11 226 |
| 1 068 |
| 8,74 |
| 2,81 |
| 103 948 |
| 27 875 |
| 0 |
| 131 823 |
| 0,26 |
| 0,27 |
| - |
| - |
| 8,74 |
| 34 957 |
| 2025 |
|---|
| 399 988 |
| 38 058 |
| 13 812 |
| 11 226 |
| 1 068 |
| 8,74 |
| 2,81 |
| 103 948 |
| 27 875 |
| 0 |
| 131 823 |
| 0,26 |
| 0,27 |
| - |
| - |
| 8,74 |
| 34 957 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
399 988 €20 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
38 058 €28 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
13 812 €598 % *
Grynasis pelnas (€)
11 226 €668 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 068 €703 % *
Bendras pelningumas (%)
8,74 %104,68 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,81 %576,27 % *
Nuosavas kapitalas (€)
103 948 €12 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
27 875 €89 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
131 823 €23 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,26 -7,14 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,27 68,75 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,74 %104,68 % *
EBIT (€)
34 957 €145 % *
