UAB "Laurensa" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 3 910 |
| 1 303 |
| 350 |
| 350 |
| 117 |
| -13,76 |
| 8,95 |
| -13 274 |
| 26 591 |
| 1 307 |
| 12 010 |
| -0,25 |
| -2,00 |
| 12,48 |
| 488 |
| -13,76 |
| -538 |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 11 947 |
| 11 947 |
| 4 595 |
| - |
| - |
| -1 327 |
| 29 955 |
| 633 |
| 27 995 |
| - |
| -22,57 |
| - |
| -46 286 |
| - |
| -47 192 |
| 2024 |
|---|
| 38 330 |
| 9 583 |
| 3 671 |
| 3 568 |
| 892 |
| 10,05 |
| 9,31 |
| 2 241 |
| 16 289 |
| 369 |
| 18 161 |
| 0,24 |
| 7,27 |
| 10,88 |
| 4 169 |
| 10,05 |
| 3 853 |
| 2024 |
|---|
| 38 330 |
| 9 583 |
| 3 671 |
| 3 568 |
| 892 |
| 10,05 |
| 9,31 |
| 2 241 |
| 16 289 |
| 369 |
| 18 161 |
| 0,24 |
| 7,27 |
| 10,88 |
| 4 169 |
| 10,05 |
| 3 853 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
38 330 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
9 583 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 671 €-69 % *
Grynasis pelnas (€)
3 568 €-70 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
892 €-81 % *
Bendras pelningumas (%)
10,05 %- *
Grynasis pelningumas (%)
9,31 %- *
Nuosavas kapitalas (€)
2 241 €269 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
16 289 €-46 % *
Ilgalaikis turtas (€)
369 €-42 % *
Trumpalaikis turtas (€)
18 161 €-35 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,24 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
7,27 132,21 % *
EBITDA marža (%)
10,88 %- *
EBITDA (€)
4 169 €109 % *
EBIT marža (%)
10,05 %- *
EBIT (€)
3 853 €108 % *
