UAB "Lengva sija" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 65 118 |
| 32 559 |
| 17 165 |
| 16 307 |
| 8 154 |
| 41,97 |
| 25,04 |
| 19 046 |
| 3 540 |
| 0 |
| 0 |
| -0,05 |
| 0,19 |
| - |
| - |
| 41,97 |
| 27 332 |
| 2023 |
|---|
| 68 494 |
| 24 998 |
| 11 298 |
| 10 733 |
| 3 917 |
| 48,61 |
| 15,67 |
| 29 779 |
| 9 907 |
| 0 |
| 38 217 |
| 0,41 |
| 0,33 |
| - |
| - |
| 48,61 |
| 33 298 |
| 2024 |
|---|
| 65 311 |
| 23 923 |
| 947 |
| 900 |
| 330 |
| 41,01 |
| 1,38 |
| 30 679 |
| 3 005 |
| 0 |
| 33 684 |
| 0,47 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 41,01 |
| 26 784 |
| 2024 |
|---|
| 65 311 |
| 23 923 |
| 947 |
| 900 |
| 330 |
| 41,01 |
| 1,38 |
| 30 679 |
| 3 005 |
| 0 |
| 33 684 |
| 0,47 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 41,01 |
| 26 784 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
65 311 €-5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
23 923 €-4 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
947 €-92 % *
Grynasis pelnas (€)
900 €-92 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
330 €-92 % *
Bendras pelningumas (%)
41,01 %-15,63 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,38 %-91,19 % *
Nuosavas kapitalas (€)
30 679 €3 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 005 €-70 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
33 684 €-12 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,47 14,63 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,10 -69,70 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
41,01 %-15,63 % *
EBIT (€)
26 784 €-20 % *
