UAB "Loresta" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 220 911 |
| 41 681 |
| 21 653 |
| 21 653 |
| 4 085 |
| 19,79 |
| 9,80 |
| 74 025 |
| 40 925 |
| 17 606 |
| 97 344 |
| 0,31 |
| 0,55 |
| 21,27 |
| 46 997 |
| 19,79 |
| 43 715 |
| 2023 |
|---|
| 286 757 |
| 40 162 |
| 7 766 |
| 7 766 |
| 1 088 |
| 9,50 |
| 2,71 |
| 81 792 |
| 15 403 |
| 14 515 |
| 82 680 |
| 0,27 |
| 0,19 |
| 10,97 |
| 31 445 |
| 9,50 |
| 27 234 |
| 2024 |
|---|
| 249 097 |
| 37 123 |
| 4 256 |
| 4 041 |
| 602 |
| 58,49 |
| 1,62 |
| 86 047 |
| 37 716 |
| 29 457 |
| 94 097 |
| 0,33 |
| 0,44 |
| - |
| - |
| 1,71 |
| 4 256 |
| 2024 |
|---|
| 249 097 |
| 37 123 |
| 4 256 |
| 4 041 |
| 602 |
| 58,49 |
| 1,62 |
| 86 047 |
| 37 716 |
| 29 457 |
| 94 097 |
| 0,33 |
| 0,44 |
| - |
| - |
| 1,71 |
| 4 256 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
249 097 €-13 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
37 123 €-8 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
4 256 €-45 % *
Grynasis pelnas (€)
4 041 €-48 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
602 €-45 % *
Bendras pelningumas (%)
58,49 %515,68 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,62 %-40,22 % *
Nuosavas kapitalas (€)
86 047 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
37 716 €145 % *
Ilgalaikis turtas (€)
29 457 €103 % *
Trumpalaikis turtas (€)
94 097 €14 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,33 22,22 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,44 131,58 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,71 %-82,00 % *
EBIT (€)
4 256 €-84 % *
