UAB "LT INVEST GROUP" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 67 124 |
| 24 409 |
| -8 293 |
| -8 293 |
| -3 016 |
| 31,23 |
| -12,35 |
| -8 226 |
| 28 787 |
| 8 208 |
| 12 353 |
| -0,15 |
| -3,50 |
| - |
| - |
| -11,63 |
| -7 807 |
| 2023 |
|---|
| 76 857 |
| 37 675 |
| -2 158 |
| -2 176 |
| -1 067 |
| 40,23 |
| -2,83 |
| -10 402 |
| 26 249 |
| 5 458 |
| 10 389 |
| -0,15 |
| -2,52 |
| - |
| - |
| -2,60 |
| -1 998 |
| 2024 |
|---|
| 93 580 |
| 46 790 |
| 11 007 |
| 10 503 |
| 5 252 |
| 49,69 |
| 11,22 |
| 101 |
| 20 586 |
| 2 707 |
| 17 980 |
| -0,03 |
| 203,82 |
| - |
| - |
| 12,18 |
| 11 396 |
| 2024 |
|---|
| 93 580 |
| 46 790 |
| 11 007 |
| 10 503 |
| 5 252 |
| 49,69 |
| 11,22 |
| 101 |
| 20 586 |
| 2 707 |
| 17 980 |
| -0,03 |
| 203,82 |
| - |
| - |
| 12,18 |
| 11 396 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
93 580 €22 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
46 790 €24 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
11 007 €610 % *
Grynasis pelnas (€)
10 503 €583 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
5 252 €592 % *
Bendras pelningumas (%)
49,69 %23,51 % *
Grynasis pelningumas (%)
11,22 %496,47 % *
Nuosavas kapitalas (€)
101 €101 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
20 586 €-22 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 707 €-50 % *
Trumpalaikis turtas (€)
17 980 €73 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,03 80,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
203,82 8 188,10 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
12,18 %568,46 % *
EBIT (€)
11 396 €670 % *
