UAB Lugu Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 19 025 |
| 19 025 |
| -5 338 |
| -5 338 |
| -5 338 |
| 22,07 |
| -28,06 |
| 44 662 |
| 50 412 |
| 0 |
| 95 074 |
| 3,84 |
| 1,13 |
| - |
| - |
| -23,49 |
| -4 469 |
| 2024 |
|---|
| 66 385 |
| 66 385 |
| -5 601 |
| -5 601 |
| -5 601 |
| 8,36 |
| -8,44 |
| 39 061 |
| 46 264 |
| 0 |
| 85 325 |
| 0,97 |
| 1,18 |
| - |
| - |
| -6,05 |
| -4 018 |
| 2024 |
|---|
| 66 385 |
| 66 385 |
| -5 601 |
| -5 601 |
| -5 601 |
| 8,36 |
| -8,44 |
| 39 061 |
| 46 264 |
| 0 |
| 85 325 |
| 0,97 |
| 1,18 |
| - |
| - |
| -6,05 |
| -4 018 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
66 385 €249 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
66 385 €249 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-5 601 €-5 % *
Grynasis pelnas (€)
-5 601 €-5 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-5 601 €-5 % *
Bendras pelningumas (%)
8,36 %-62,12 % *
Grynasis pelningumas (%)
-8,44 %69,92 % *
Nuosavas kapitalas (€)
39 061 €-13 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
46 264 €-8 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
85 325 €-10 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,97 -74,74 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,18 4,42 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-6,05 %74,24 % *
EBIT (€)
-4 018 €10 % *
