UAB "Lunarija" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 227 506 |
| 75 835 |
| 26 195 |
| 24 843 |
| 8 281 |
| 50,33 |
| 10,92 |
| 71 703 |
| 16 362 |
| 13 055 |
| 71 485 |
| 0,24 |
| 0,23 |
| - |
| - |
| 11,78 |
| 26 807 |
| 2024 |
|---|
| 410 962 |
| 112 285 |
| 73 243 |
| 62 159 |
| 16 983 |
| 47,51 |
| 15,13 |
| 116 162 |
| 42 763 |
| 39 203 |
| 117 498 |
| 0,25 |
| 0,37 |
| - |
| - |
| 18,06 |
| 74 213 |
| 2025 |
|---|
| 313 201 |
| 78 300 |
| 20 957 |
| 16 719 |
| 4 180 |
| 50,12 |
| 5,34 |
| 85 687 |
| 28 260 |
| 28 162 |
| 63 288 |
| 0,12 |
| 0,33 |
| - |
| - |
| 7,05 |
| 22 078 |
| 2025 |
|---|
| 313 201 |
| 78 300 |
| 20 957 |
| 16 719 |
| 4 180 |
| 50,12 |
| 5,34 |
| 85 687 |
| 28 260 |
| 28 162 |
| 63 288 |
| 0,12 |
| 0,33 |
| - |
| - |
| 7,05 |
| 22 078 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
313 201 €-24 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
78 300 €-30 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
20 957 €-71 % *
Grynasis pelnas (€)
16 719 €-73 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 180 €-75 % *
Bendras pelningumas (%)
50,12 %5,49 % *
Grynasis pelningumas (%)
5,34 %-64,71 % *
Nuosavas kapitalas (€)
85 687 €-26 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
28 260 €-34 % *
Ilgalaikis turtas (€)
28 162 €-28 % *
Trumpalaikis turtas (€)
63 288 €-46 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,12 -52,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,33 -10,81 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
7,05 %-60,96 % *
EBIT (€)
22 078 €-70 % *
