UAB "Luris" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 23 207 |
| 11 604 |
| -10 734 |
| -10 734 |
| -5 367 |
| 41,22 |
| -46,25 |
| 3 745 |
| 5 464 |
| 1 786 |
| 7 189 |
| 0,17 |
| 1,46 |
| - |
| - |
| -46,25 |
| -10 734 |
| 2024 |
|---|
| 64 047 |
| 32 024 |
| 2 592 |
| 2 592 |
| 1 296 |
| 20,98 |
| 4,05 |
| 6 337 |
| 906 |
| 772 |
| 6 220 |
| 0,08 |
| 0,14 |
| - |
| - |
| 4,05 |
| 2 592 |
| 2025 |
|---|
| 104 999 |
| 28 767 |
| 3 389 |
| 3 389 |
| 928 |
| 41,37 |
| 3,23 |
| 9 726 |
| 8 003 |
| 11 |
| 17 533 |
| 0,09 |
| 0,82 |
| - |
| - |
| 3,23 |
| 3 389 |
| 2025 |
|---|
| 104 999 |
| 28 767 |
| 3 389 |
| 3 389 |
| 928 |
| 41,37 |
| 3,23 |
| 9 726 |
| 8 003 |
| 11 |
| 17 533 |
| 0,09 |
| 0,82 |
| - |
| - |
| 3,23 |
| 3 389 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
104 999 €64 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
28 767 €-10 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 389 €31 % *
Grynasis pelnas (€)
3 389 €31 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
928 €-28 % *
Bendras pelningumas (%)
41,37 %97,19 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,23 %-20,25 % *
Nuosavas kapitalas (€)
9 726 €53 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
8 003 €783 % *
Ilgalaikis turtas (€)
11 €-99 % *
Trumpalaikis turtas (€)
17 533 €182 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,09 12,50 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,82 485,71 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,23 %-20,25 % *
EBIT (€)
3 389 €31 % *
