UAB Mainų klubas Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 36 960 |
| 18 480 |
| -46 |
| -46 |
| -23 |
| 84,19 |
| -0,12 |
| 50 985 |
| 1 063 |
| 45 741 |
| 5 870 |
| 0,13 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| -0,12 |
| -46 |
| 2024 |
|---|
| 46 301 |
| 23 151 |
| 6 242 |
| 5 932 |
| 2 966 |
| 87,62 |
| 12,81 |
| 46 917 |
| 858 |
| 33 411 |
| 14 364 |
| 0,29 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| 13,48 |
| 6 242 |
| 2025 |
|---|
| 44 973 |
| 22 487 |
| -228 |
| -228 |
| -114 |
| 83,95 |
| -0,51 |
| 30 689 |
| 1 193 |
| 25 554 |
| 6 128 |
| 0,11 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| -0,51 |
| -228 |
| 2025 |
|---|
| 44 973 |
| 22 487 |
| -228 |
| -228 |
| -114 |
| 83,95 |
| -0,51 |
| 30 689 |
| 1 193 |
| 25 554 |
| 6 128 |
| 0,11 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| -0,51 |
| -228 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
44 973 €-3 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
22 487 €-3 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-228 €-104 % *
Grynasis pelnas (€)
-228 €-104 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-114 €-104 % *
Bendras pelningumas (%)
83,95 %-4,19 % *
Grynasis pelningumas (%)
-0,51 %-103,98 % *
Nuosavas kapitalas (€)
30 689 €-35 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 193 €39 % *
Ilgalaikis turtas (€)
25 554 €-24 % *
Trumpalaikis turtas (€)
6 128 €-57 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,11 -62,07 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,04 100,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-0,51 %-103,78 % *
EBIT (€)
-228 €-104 % *
