UAB "Maistas plius" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 220 411 |
| 27 346 |
| 2 439 |
| 1 843 |
| 229 |
| 33,23 |
| 0,84 |
| -25 868 |
| 110 200 |
| 14 366 |
| 55 454 |
| -0,25 |
| -4,26 |
| 34,27 |
| 75 544 |
| 33,23 |
| 73 248 |
| 2023 |
|---|
| 288 918 |
| 31 370 |
| 828 |
| -828 |
| -90 |
| 27,75 |
| -0,29 |
| -26 616 |
| 135 864 |
| 62 462 |
| 45 347 |
| -0,32 |
| -5,10 |
| 30,00 |
| 86 683 |
| 27,75 |
| 80 172 |
| 2024 |
|---|
| 348 654 |
| 41 906 |
| 44 543 |
| -44 543 |
| -5 354 |
| 9,66 |
| -12,78 |
| -74 961 |
| 138 153 |
| 50 690 |
| 12 352 |
| -0,04 |
| -1,84 |
| 12,30 |
| 42 869 |
| 9,66 |
| 33 676 |
| 2024 |
|---|
| 348 654 |
| 41 906 |
| 44 543 |
| -44 543 |
| -5 354 |
| 9,66 |
| -12,78 |
| -74 961 |
| 138 153 |
| 50 690 |
| 12 352 |
| -0,04 |
| -1,84 |
| 12,30 |
| 42 869 |
| 9,66 |
| 33 676 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
348 654 €21 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
41 906 €34 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
44 543 €5 280 % *
Grynasis pelnas (€)
-44 543 €-5 280 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-5 354 €-5 849 % *
Bendras pelningumas (%)
9,66 %-65,19 % *
Grynasis pelningumas (%)
-12,78 %-4 306,90 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-74 961 €-182 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
138 153 €2 % *
Ilgalaikis turtas (€)
50 690 €-19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
12 352 €-73 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,04 87,50 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-1,84 63,92 % *
EBITDA marža (%)
12,30 %-59,00 % *
EBITDA (€)
42 869 €-51 % *
EBIT marža (%)
9,66 %-65,19 % *
EBIT (€)
33 676 €-58 % *
